Pavúk - play-off
2. predkolo play-off |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
AUTOGAMES Senica - HBC 2012 Piešťany
1. predkolo play-off (1. zápas) |
3:0 24.05.2015 10:15 |
|
WOLFS SENICA - Victors Podbrezová
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:1 24.05.2015 10:15 |
|
Watberg Senec - BULLDOGS Spišská Nová Ves
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:2 24.05.2015 11:00 |
|
Adler Trebišov - SPARTANS Banská Bystrica
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:3 24.05.2015 11:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - ŠK 3M MODRÝ KAMEŇ
1. predkolo play-off (1. zápas) |
3:2 24.05.2015 11:45 |
|
The Red Rats Kežmarok - HbK KRUPINA
1. predkolo play-off (1. zápas) |
3:0 24.05.2015 11:45 |
|
Raptors Bratislava - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
1. predkolo play-off (1. zápas) |
0:7 24.05.2015 12:30 |
|
OZ FAIR PLAY SPORTS Spišská Nová Ves - MiB ZVOLEN
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 24.05.2015 12:30 |
Zápas | ||
---|---|---|
1
MARTIN Chlapci - WOLFS SENICA
2. predkolo play-off (1. zápas) |
6:1 24.05.2015 13:15 |
|
Sharks Zvolen - Watberg Senec
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:0 24.05.2015 13:15 |
|
Las Vegas Levice - SPARTANS Banská Bystrica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:0 24.05.2015 14:00 |
|
Aqualand Predators Poprad - AUTOGAMES Senica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:1 24.05.2015 14:00 |
|
2
D.C.S.I. Diaková - The Red Rats Kežmarok
2. predkolo play-off (1. zápas) |
1:2 s.n. 24.05.2015 14:45 |
|
1
2
Slovenský Orol Trenčín - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
2. predkolo play-off (1. zápas) |
4:1 24.05.2015 14:45 |
|
2
Univerzál Košice - OZ FAIR PLAY SPORTS Spišská Nová Ves
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:1 s.n. 24.05.2015 15:30 |
|
HBC Žirafa Žilina - BUKOVINKA Zvolen
2. predkolo play-off (1. zápas) |
1:2 24.05.2015 15:30 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
MARTIN Chlapci - Sharks Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:1 s.n. 24.05.2015 16:15 |
|
Las Vegas Levice - Aqualand Predators Poprad
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 24.05.2015 16:15 |
|
2
3
The Red Rats Kežmarok - Slovenský Orol Trenčín
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 s.n. 24.05.2015 17:00 |
|
Univerzál Košice - BUKOVINKA Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:0 24.05.2015 17:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
MARTIN Chlapci - Aqualand Predators Poprad
Semifinále (1. zápas) |
2:1 24.05.2015 18:00 |
|
The Red Rats Kežmarok - Univerzál Košice
Semifinále (1. zápas) |
1:3 24.05.2015 18:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
1
MARTIN Chlapci - Univerzál Košice
Finále (1. zápas) |
4:2 24.05.2015 19:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
1
The Red Rats Kežmarok - Aqualand Predators Poprad
o 3. miesto (1. zápas) |
1:0 s.n. 24.05.2015 19:00 |