Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - HK Rebels Bratislava
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 17.06.2017 15:30 |
|
MV transport Prešov - HBK Trebišov
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:2 17.06.2017 16:20 |
|
Brazzers Dubnica - HBK ČADCA
1. predkolo play-off (1. zápas) |
9:0 17.06.2017 17:10 |
|
Aqualand Predators Poprad - DCA STARS Dubnica nad Váhom
1. predkolo play-off (1. zápas) |
11:0 17.06.2017 18:00 |
|
AUTOGAMES Senica - Hbk Victors Podbrezová
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:2 17.06.2017 18:50 |
|
Chlapci z Martina - MiB ZVOLEN
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 17.06.2017 19:40 |
|
Liptovský Mikuláš Wings - HBC Ještěři Ústí nad Labem
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:0 17.06.2017 20:30 |
|
Sharks Zvolen - FPS Bardejov
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:2 s.n. 17.06.2017 21:20 |
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Diaková - HBK Trebišov
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:2 18.06.2017 07:30 |
|
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - Aqualand Predators Poprad
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:0 18.06.2017 08:20 |
|
BUKOVINKA Zvolen - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
2. predkolo play-off (1. zápas) |
1:3 18.06.2017 09:10 |
|
MB Gas Banská Bystrica - Brazzers Dubnica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:0 18.06.2017 10:00 |
|
The Red Rats Kežmarok - AUTOGAMES Senica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:2 18.06.2017 10:50 |
|
HbK ONE TAXI Banská Bystrica - Chlapci z Martina
2. predkolo play-off (1. zápas) |
5:1 18.06.2017 11:40 |
|
Watberg Senec - Liptovský Mikuláš Wings
2. predkolo play-off (1. zápas) |
0:3 18.06.2017 12:30 |
|
Slovenský Orol Trenčín - FPS Bardejov
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:0 18.06.2017 13:20 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
HBK Diaková - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:2 18.06.2017 14:10 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - MB Gas Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 18.06.2017 15:00 |
|
The Red Rats Kežmarok - HbK ONE TAXI Banská Bystrica
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:1 18.06.2017 15:50 |
|
Liptovský Mikuláš Wings - Slovenský Orol Trenčín
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:0 s.n. 18.06.2017 16:40 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Semifinále (1. zápas) |
2:1 s.n. 18.06.2017 17:30 |
|
HbK ONE TAXI Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš Wings
Semifinále (1. zápas) |
1:3 18.06.2017 18:20 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - Liptovský Mikuláš Wings
Finále (1. zápas) |
1:2 s.n. 18.06.2017 19:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - HbK ONE TAXI Banská Bystrica
o 3. miesto (1. zápas) |
1:0 s.n. 18.06.2017 19:20 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbk Victors Podbrezová - Watberg Senec
1. kolo, Skupina A |
1:3 16.06.2017 17:45 |
|
1
Slovenský Orol Trenčín - MiB ZVOLEN
1. kolo, Skupina C |
8:0 16.06.2017 18:30 |
|
Chlapci z Martina - MB Gas Banská Bystrica
1. kolo, Skupina D |
0:3 16.06.2017 19:15 |
|
Sharks Zvolen - Hbk PALUBA Žiar nad Hronom
1. kolo, Skupina H |
1:2 16.06.2017 20:00 |
|
HbK ONE TAXI Banská Bystrica - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
1. kolo, Skupina G |
5:2 16.06.2017 20:45 |
|
HBK Diaková - HBK ČADCA
1. kolo, Skupina F |
13:0 16.06.2017 21:30 |
|
AUTOGAMES Senica - DCA STARS Dubnica nad Váhom
1. kolo, Skupina B |
3:0 17.06.2017 07:00 |
|
The Red Rats Kežmarok - Brazzers Dubnica
1. kolo, Skupina E |
8:0 17.06.2017 08:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MiB ZVOLEN - MV transport Prešov
2. kolo, Skupina C |
1:5 17.06.2017 07:45 |
|
HK Rebels Bratislava - Sharks Zvolen
2. kolo, Skupina H |
0:3 17.06.2017 09:15 |
|
FPS Bardejov - HbK ONE TAXI Banská Bystrica
2. kolo, Skupina G |
2:2 17.06.2017 10:00 |
|
HBK Trebišov - Chlapci z Martina
2. kolo, Skupina D |
0:5 17.06.2017 10:45 |
|
DCA STARS Dubnica nad Váhom - BUKOVINKA Zvolen
2. kolo, Skupina B |
0:2 17.06.2017 10:45 |
|
HBC Ještěři Ústí nad Labem - The Red Rats Kežmarok
2. kolo, Skupina E |
1:3 17.06.2017 11:30 |
|
Watberg Senec - Aqualand Predators Poprad
2. kolo, Skupina A |
1:1 17.06.2017 12:15 |
|
HBK ČADCA - Liptovský Mikuláš Wings
2. kolo, Skupina F |
1:6 17.06.2017 13:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - Hbk Victors Podbrezová
3. kolo, Skupina A |
2:0 17.06.2017 09:15 |
|
Liptovský Mikuláš Wings - HBK Diaková
3. kolo, Skupina F |
1:1 17.06.2017 10:00 |
|
2
MV transport Prešov - Slovenský Orol Trenčín
3. kolo, Skupina C |
1:4 17.06.2017 11:30 |
|
Hbk PALUBA Žiar nad Hronom - HK Rebels Bratislava
3. kolo, Skupina H |
6:0 17.06.2017 12:15 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - FPS Bardejov
3. kolo, Skupina G |
4:1 17.06.2017 13:00 |
|
MB Gas Banská Bystrica - HBK Trebišov
3. kolo, Skupina D |
7:2 17.06.2017 13:45 |
|
BUKOVINKA Zvolen - AUTOGAMES Senica
3. kolo, Skupina B |
2:1 17.06.2017 13:45 |
|
Brazzers Dubnica - HBC Ještěři Ústí nad Labem
3. kolo, Skupina E |
7:1 17.06.2017 14:30 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.