Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
Spišská Nová Ves - Hbk Kremnica Wolves
1. predkolo play-off (1. zápas) |
2:0 09.06.2019 08:30 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - hokejovysvet.sk
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 09.06.2019 09:10 |
Zápas | ||
---|---|---|
Adler Trebišov - Wolves Holíč
2. predkolo play-off (1. zápas) |
4:1 09.06.2019 09:50 |
|
Hbk Victors Podbrezová - BUKOVINKA Zvolen
2. predkolo play-off (1. zápas) |
0:1 s.n. 09.06.2019 10:30 |
|
Slovensko U23 - Spišská Nová Ves
2. predkolo play-off (1. zápas) |
0:1 s.n. 09.06.2019 11:10 |
|
Brazzers Dubnica - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
2. predkolo play-off (1. zápas) |
5:0 09.06.2019 11:50 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Sharks Zvolen - Adler Trebišov
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:1 s.n. 09.06.2019 12:30 |
|
Aqualand Poprad - BUKOVINKA Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:1 s.n. 09.06.2019 13:10 |
|
Pro Auto Banská Bystrica - Spišská Nová Ves
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:5 09.06.2019 13:50 |
|
Revelza Žiar nad Hronom - Brazzers Dubnica
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 09.06.2019 14:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Sharks Zvolen - Aqualand Poprad
Semifinále (1. zápas) |
2:1 09.06.2019 15:10 |
|
Spišská Nová Ves - Brazzers Dubnica
Semifinále (1. zápas) |
2:1 09.06.2019 15:50 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Sharks Zvolen - Spišská Nová Ves
Finále (1. zápas) |
1:0 09.06.2019 17:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Poprad - Brazzers Dubnica
o 3. miesto (1. zápas) |
0:1 s.n. 09.06.2019 16:35 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Revelza Žiar nad Hronom - Hbk Kremnica Wolves
1. kolo, Skupina D |
3:0 08.06.2019 08:00 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - Slovensko U23
1. kolo, Skupina B |
1:1 08.06.2019 08:35 |
|
Sharks Zvolen - BUKOVINKA Zvolen
1. kolo, Skupina A |
3:2 08.06.2019 09:10 |
|
Čertove kolo Zvolen - Brazzers Dubnica
1. kolo, Skupina A |
1:1 08.06.2019 09:10 |
|
Victory Investments Banská Bystrica - Wolves Holíč
1. kolo, Skupina B |
1:1 08.06.2019 09:45 |
|
MŠK Red Rats Kežmarok - hokejovysvet.sk
1. kolo, Skupina C |
2:3 08.06.2019 10:20 |
|
Orange Stars Nitra - Adler Trebišov
1. kolo, Skupina D |
1:4 08.06.2019 17:15 |
|
Hbk Victors Podbrezová - Pro Auto Banská Bystrica
1. kolo, Skupina C |
3:5 08.06.2019 19:35 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
hokejovysvet.sk - Pro Auto Banská Bystrica
2. kolo, Skupina C |
1:8 08.06.2019 08:35 |
|
Orange Stars Nitra - Hbk Kremnica Wolves
2. kolo, Skupina D |
2:2 08.06.2019 09:45 |
|
Aqualand Poprad - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
2. kolo, Skupina B |
5:1 08.06.2019 10:20 |
|
Sharks Zvolen - Čertove kolo Zvolen
2. kolo, Skupina A |
1:3 08.06.2019 10:55 |
|
Adler Trebišov - Revelza Žiar nad Hronom
2. kolo, Skupina D |
1:2 08.06.2019 10:55 |
|
Victory Investments Banská Bystrica - Slovensko U23
2. kolo, Skupina B |
0:3 08.06.2019 11:30 |
|
Spišská Nová Ves - BUKOVINKA Zvolen
2. kolo, Skupina A |
1:3 08.06.2019 11:30 |
|
Hbk Victors Podbrezová - MŠK Red Rats Kežmarok
2. kolo, Skupina C |
2:2 08.06.2019 12:05 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - Wolves Holíč
3. kolo, Skupina B |
0:3 08.06.2019 12:05 |
|
Adler Trebišov - Hbk Kremnica Wolves
3. kolo, Skupina D |
1:0 08.06.2019 12:40 |
|
Brazzers Dubnica - Sharks Zvolen
3. kolo, Skupina A |
2:3 08.06.2019 12:40 |
|
Revelza Žiar nad Hronom - Orange Stars Nitra
3. kolo, Skupina D |
7:0 08.06.2019 13:15 |
|
BUKOVINKA Zvolen - Čertove kolo Zvolen
3. kolo, Skupina A |
3:0 08.06.2019 13:15 |
|
hokejovysvet.sk - Hbk Victors Podbrezová
3. kolo, Skupina C |
0:4 08.06.2019 13:50 |
|
Pro Auto Banská Bystrica - MŠK Red Rats Kežmarok
3. kolo, Skupina C |
3:0 08.06.2019 14:25 |
|
Aqualand Poprad - Slovensko U23
3. kolo, Skupina B |
1:1 08.06.2019 20:45 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wolves Holíč - Aqualand Poprad
4. kolo, Skupina B |
1:8 08.06.2019 13:50 |
|
Victory Investments Banská Bystrica - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
4. kolo, Skupina B |
0:1 08.06.2019 14:25 |
|
Brazzers Dubnica - BUKOVINKA Zvolen
4. kolo, Skupina A |
3:0 08.06.2019 15:35 |
|
Čertove kolo Zvolen - Spišská Nová Ves
4. kolo, Skupina A |
0:3 08.06.2019 17:50 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Sharks Zvolen - Spišská Nová Ves
5. kolo, Skupina A |
4:1 08.06.2019 15:00 |
|
Aqualand Poprad - Victory Investments Banská Bystrica
5. kolo, Skupina B |
0:0 08.06.2019 18:25 |
|
Slovensko U23 - Wolves Holíč
5. kolo, Skupina B |
3:1 08.06.2019 19:00 |
|
Brazzers Dubnica - Spišská Nová Ves
5. kolo, Skupina A |
0:0 08.06.2019 20:10 |