Pavúk - play-off
1. predkolo play-off |
2. predkolo play-off |
Štvrťfinále |
Semifinále |
FináleO 3. miesto |
Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - HBC KNIGHTS Cactus Bardejov
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:0 19.06.2016 07:30 |
|
Slovensko U18 - Adler Trebišov
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:1 19.06.2016 07:30 |
|
AUTOGAMES Senica - OZ FAIR PLAY SPORTS Spišská N. Ves
1. predkolo play-off (1. zápas) |
1:0 19.06.2016 08:20 |
|
HbK Sparta Sekier Zvolen - HBK Diaková
1. predkolo play-off (1. zápas) |
0:3 19.06.2016 08:20 |
|
ISKRA Banská Bystrica - Rolta Brezno
1. predkolo play-off (1. zápas) |
2:1 19.06.2016 09:10 |
|
Brazzers Dubnica - PANTHERS Senica
1. predkolo play-off (1. zápas) |
2:1 s.n. 19.06.2016 09:10 |
|
Chlapci z Martina - HBC 2012 Piešťany
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 19.06.2016 10:00 |
|
DCA STARS Dubnica nad Váhom - MiB ZVOLEN
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:1 19.06.2016 10:00 |
Zápas | ||
---|---|---|
The Red Rats Kežmarok - Slovensko U18
2. predkolo play-off (1. zápas) |
1:0 19.06.2016 10:50 |
|
Slovensko U20 - AUTOGAMES Senica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:2 p.p. 19.06.2016 10:50 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - HBK Diaková
2. predkolo play-off (1. zápas) |
2:4 19.06.2016 11:40 |
|
Aqualand Predators Poprad - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
2. predkolo play-off (1. zápas) |
0:1 p.p. 19.06.2016 11:40 |
|
Slovenský Orol Trenčín - Brazzers Dubnica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:2 s.n. 19.06.2016 12:30 |
|
Hbk Victors Podbrezová - Chlapci z Martina
2. predkolo play-off (1. zápas) |
0:3 19.06.2016 12:30 |
|
BUKOVINKA Zvolen - DCA STARS Dubnica nad Váhom
2. predkolo play-off (1. zápas) |
3:1 19.06.2016 13:20 |
|
Sharks Zvolen - ISKRA Banská Bystrica
2. predkolo play-off (1. zápas) |
1:0 19.06.2016 13:20 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
The Red Rats Kežmarok - Slovensko U20
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 s.n. 19.06.2016 14:10 |
|
HBK Diaková - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:5 19.06.2016 14:10 |
|
Slovenský Orol Trenčín - Chlapci z Martina
Štvrťfinále (1. zápas) |
1:2 p.p. 19.06.2016 15:00 |
|
BUKOVINKA Zvolen - Sharks Zvolen
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:3 19.06.2016 15:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
The Red Rats Kežmarok - HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA
Semifinále (1. zápas) |
3:4 s.n. 19.06.2016 16:55 |
|
Chlapci z Martina - Sharks Zvolen
Semifinále (1. zápas) |
2:3 s.n. 19.06.2016 16:55 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ONE TAXI BANSKÁ BYSTRICA - Sharks Zvolen
Finále (1. zápas) |
0:1 19.06.2016 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
The Red Rats Kežmarok - Chlapci z Martina
o 3. miesto (1. zápas) |
6:2 19.06.2016 18:35 |