Play-off
Zápas | ||
---|---|---|
Bulldogs Brno - Čertove kolo Zvolen
1. predkolo play-off (1. zápas) |
2:1 26.07.2020 10:00 |
|
Spišská Nová Ves - Goldy Trans Fans Poprad
1. predkolo play-off (1. zápas) |
4:0 26.07.2020 10:40 |
|
Hbk Victors Podbrezová - Tigers Pohronie
1. predkolo play-off (1. zápas) |
2:1 26.07.2020 11:20 |
|
Hokejovysvet.sk - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
1. predkolo play-off (1. zápas) |
0:7 26.07.2020 12:00 |
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Adler Trebišov - Bulldogs Brno
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:2 26.07.2020 12:40 |
|
HBC KNIGHTS Bardejov - Spišská Nová Ves
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:3 26.07.2020 13:20 |
|
Pro Auto Banská Bystrica - Hbk Victors Podbrezová
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:1 26.07.2020 14:00 |
|
Indiáni Žiar nad Hronom - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:4 26.07.2020 14:40 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Bulldogs Brno - Spišská Nová Ves
Semifinále (1. zápas) |
1:3 26.07.2020 15:20 |
|
Pro Auto Banská Bystrica - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
Semifinále (1. zápas) |
3:1 26.07.2020 16:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Spišská Nová Ves - Pro Auto Banská Bystrica
Finále (1. zápas) |
2:3 26.07.2020 17:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Bulldogs Brno - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
o 3. miesto (1. zápas) |
0:1 s.n. 26.07.2020 16:45 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Pro Auto Banská Bystrica - Hbk Kremnica Wolves
1. kolo, Skupina A |
5:0 25.07.2020 08:00 |
|
Čertove kolo Zvolen - GGT Žiar nad Hronom
1. kolo, Skupina B |
2:1 25.07.2020 08:35 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - Hbk Victors Podbrezová
1. kolo, Skupina C |
2:2 25.07.2020 09:10 |
|
Tigers Pohronie - Hokejovysvet.sk
1. kolo, Skupina D |
2:3 25.07.2020 09:45 |
|
HBC KNIGHTS Bardejov - Výber BBHbÚ
1. kolo, Skupina D |
1:0 25.07.2020 10:20 |
|
Goldy Trans Fans Poprad - Bulldogs Brno
1. kolo, Skupina A |
1:2 25.07.2020 16:10 |
|
Spišská Nová Ves - Indiáni Žiar nad Hronom
1. kolo, Skupina B |
1:3 25.07.2020 19:40 |
|
Adler Trebišov - HbK ONE TAXI Banská Bystrica
1. kolo, Skupina C |
5:1 26.07.2020 09:10 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Goldy Trans Fans Poprad - Pro Auto Banská Bystrica
2. kolo, Skupina A |
0:3 25.07.2020 10:55 |
|
Bulldogs Brno - Hbk Kremnica Wolves
2. kolo, Skupina A |
2:2 25.07.2020 11:30 |
|
Indiáni Žiar nad Hronom - Čertove kolo Zvolen
2. kolo, Skupina B |
3:0 25.07.2020 12:05 |
|
Spišská Nová Ves - GGT Žiar nad Hronom
2. kolo, Skupina B |
1:0 25.07.2020 13:15 |
|
HBC KNIGHTS Bardejov - Hokejovysvet.sk
2. kolo, Skupina D |
3:2 25.07.2020 14:25 |
|
Hbk Victors Podbrezová - Adler Trebišov
2. kolo, Skupina C |
1:2 25.07.2020 15:00 |
|
FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš - HbK ONE TAXI Banská Bystrica
2. kolo, Skupina C |
3:2 25.07.2020 15:35 |
|
Výber BBHbÚ - Tigers Pohronie
2. kolo, Skupina D |
1:2 25.07.2020 17:55 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK ONE TAXI Banská Bystrica - Hbk Victors Podbrezová
3. kolo, Skupina C |
0:1 25.07.2020 12:40 |
|
Hbk Kremnica Wolves - Goldy Trans Fans Poprad
3. kolo, Skupina A |
1:2 25.07.2020 13:50 |
|
Čertove kolo Zvolen - Spišská Nová Ves
3. kolo, Skupina B |
0:0 25.07.2020 16:45 |
|
GGT Žiar nad Hronom - Indiáni Žiar nad Hronom
3. kolo, Skupina B |
1:4 25.07.2020 17:20 |
|
Adler Trebišov - FUNKY MONKEYS Liptovský Mikuláš
3. kolo, Skupina C |
4:1 25.07.2020 18:30 |
|
Pro Auto Banská Bystrica - Bulldogs Brno
3. kolo, Skupina A |
5:2 25.07.2020 19:05 |
|
Tigers Pohronie - HBC KNIGHTS Bardejov
3. kolo, Skupina D |
0:3 26.07.2020 08:00 |
|
Hokejovysvet.sk - Výber BBHbÚ
3. kolo, Skupina D |
5:1 26.07.2020 08:35 |